Paracard Bonus - Troy

Troy Logolu Paracard Bonus ile tanışın ! 

  • Kartların sağ alt köşesinde yer alan ve ödeme yöntemi markasını taşıyan bölümde artık bir Türk markası var. Türkiye’nin Ödeme Yöntemi : Troy
  • Kartınız ile alışveriş yapmak ya da ATM’den para çekmek istediğinizde kartınızın sağ alt köşesinde yer alan marka, işlem yapmanızı sağlar ve bu markanın arkasında büyük bir teknolojik altyapı vardır. Teknoloji ve güvenlikte dünya standartlarını yakalamış  Türkiye’ye özel  bu platform  adını “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi” nden aldı ve Türkiye: TR, Ödeme: O, Yöntemi: Y , harflerinden oluşan kısaltmayla “Troy” oldu.

Troy logolu Paracard Bonus ile bol bonuslu güvenli alışveriş…

  • Troy logolu Paracard Bonus'unuzu Türkiye’deki tüm POS ve ATM’lerde kullanabilir, dilediğiniz gibi alışveriş yapıp para çekmek için kullanabilirsiniz. Üstelik bol bol bonus kazanır, güvenli ve hızlı alışveriş yaparsınız. Bonus Program Ortakları’nda yaptığınız alışverişlerde daha da fazla bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yaparsınız. 
  • Troy logolu Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerde şifrenizi kullanarak güvenli alışveriş yapar, kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda 444 0 333 Alo Garanti’ye bildirimde bulunarak ya da bu durumu şubenize yazılı olarak ileterek kartınızı güvence altına alırsınız.
  • Troy logolu Paracard Bonus’unuzla yaptığınız harcamalar anında hesabınızdan düşer, aylık hesap ekstreniz ile hesabınızı kolayca takip edersiniz. Dilerseniz işlem hareketlerinize Paramatikler’den, Garanti İnternet ya da BonusFlaş’tan istediğiniz an ulaşabilirsiniz.
  • Troy Logolu Paracard Bonus Mail Order aracılığı ile gerçekleştirilen alışveriş işlemlerine kapalıdır. Troy Logolu Paracard Bonus’unuz ile internet üzerinden 3D secure alışveriş işlemi yapabilirsiniz. Garanti bankası müşterisi iseniz Garanti İnternet’ten, Alo Garanti’den, Garanti Bankası müşterisi değil iseniz size en yakın Garanti Şubesi’nden kolayca başvuru yapabilirsiniz

Troy logolu Paracard Bonus’la paranız her an yanınızda

  • Vadesiz mevduat hesabınıza bağlı Troy logolu Paracard Bonus'unuz ile tüm Bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan Paramatikler’i kullanarak ya da Garanti İnternet üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz.
  • Nakde mi ihtiyacınız var? Hiç sorun değil ! Troy logolu Paracard Bonus’la hesabınızdaki paraya Paramatikler’in yanı sıra yurt içinde diğer banka ATM'lerinden ulaşabilirsiniz. Diğer banka ATM'lerinde yapılan para çekme işlemlerinde tüm Paracard Bonus ürünlerimiz için aynı tutar ve oran kullanılmaktadır. 400 TL ve altı işlemler için 5 TL, 400 TL üzeri işlemler için tutarın %1,25'i masraf tutarı olarak alınmaktadır.
  • Troy logolu Paracard Bonus yurtdışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerine kapalıdır.
  • Avans Hesabınız varsa hesabınızda para yokken bile Paracard Bonus'unuzu kullanarak alışveriş yapabilir ya da para çekebilirsiniz.

Kart şifrenizi henüz almadınız mı?

Şifrenizi aşağıdaki kanallardan kolayca alabilimek için tıklayın. 

·         BonusFlaş

·         SMS

·         Alo Garanti

·         Garanti İnternet