Paracard Bonus Platinum

Paracard Bonus Platinum ile Ayrıcalıklısınız!

  • Paracard Bonus Platinum* bir ATM kartından çok daha fazlasını sunuyor.  Paracard Bonus Platinum ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu! Alışverişte para yerine geçen kartınız ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. 

  • Paracard Bonus Platinum’unuz  ile yurtiçinde Garanti Paramatiklerden ve diğer banka ATM lerinden para çekebilirsiniz. Paracard Bonus Platinum müşterilerimize özel yurtiçinde diğer bankaların ATM’lerinden para çekmek ücretsizdir.  

  • Yurtdışında ise  tüm BBVA ATM’lerinden ücretsiz para çekebileceğiniz gibi Mastercard/Maestro/Cirrus ve Visa/Electron logolu ATM’lerden de ücretli**olarak yapabilirsiniz. 

  • Paracard Bonus Platinum temassız özelliklidir. 50 TL ve altı işlemlerinizde POS’a şifre girmenize gerek kalmadan ‘trink’ diye öder geçersiniz. Ayrıca Paracard Bonus Platinum’unuz ile internet üzerinden 3D secure alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız çipi sayesinde daha güvenli alışveriş imkanı sağlar. Üstelik Paracard Bonus Platinum ile 5-35 TL arası tüm  alışverişlerinizde kuruşları ödemezsiniz***.

*Paracard Bonus Platinum’a Miles&Smiles Platinum, Miles&Smiles Prive, American Express Card, American Express Gold Card, Platinum Card, The Centurion Card sahibi müşterilerimiz başvurabilir.

** Yurtdışı işlem ücretlerine http://www.paracardbonus.com.tr/destek/yurt-disi-kullanim  Yurtdışı kullanım bilgilerinden ulaşabilirsiniz

***Kuruş yok kampanyasına 3340’a KURUSYOK yazıp SMS atarak ya da BonusFlaş’tan katılabilirsiniz.

 

Kart şifrenizi henüz almadınız mı?

Şifrenizi aşağıdaki kanallardan kolayca alabilimek için tıklayın. 

·         BonusFlaş

·         SMS

·         Alo Garanti

·         Garanti İnternet