Paracard Bonus

Para yerine Paracard Bonus kullanın, bol bol bonus kazanın!

 • Nakit alışverişlerinizde bonus kazanmak kulağa imkansız geliyor, öyle değil mi? Paracard Bonus ile mümkün! Kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için Paracard Bonus, paradan çok daha pratik ve güvenli ve bonuslu.
 • “Bozuk para yok.” diye para üstü olarak sakız almaktan sıkıldınız mı? Paracard Bonus'la alışverişlerinizi peşin yapar, eksik para üstü alma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. 
 • Bonus Program Ortakları’nda yaptığınız alışverişlerdeyse daha da fazla bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yaparsınız.
 • Yurt dışına mı çıktınız? Döviz derdini bir kenara bırakın. Paracard Bonus’u dünyanın her yerinde para çekmek için rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı alışverişlerinizde para yerine Paracard Bonus’unuzu kullanarak bonus kazanırsınız.
 • Paracard Bonus’la yaptığınız harcamalar anında hesabınızdan düşer, aylık hesap ekstreniz ile hesabınızı kolayca takip edersiniz. Dilerseniz işlem hareketlerinize Paramatikler’den, Garanti İnternet veya Cep Şubesi’nden ya da BonusFlaş’tan istediğiniz an ulaşabilirsiniz.
 • Bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan Paramatikler’i kullanarak ya da Garanti İnternet ve Cep üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz.
 • Avans Hesabınız varsa hesabınızda para yokken bile Paracard Bonus'unuzu kullanarak alışveriş yapabilir ya da para çekebilirsiniz. 7 hesabınıza birden Paracard Bonus bağlayabilirsiniz. Para yerine Paracard Bonus kullanın, bol bol bonus kazanın!
 • Hemen Garanti İnternet/Cep parolanızı almak ister misiniz? Garanti bankası müşterisi iseniz Garanti İnternet’ten, Alo Garanti’den, Garanti Bankası müşterisi değil iseniz size en yakın Garanti Şubesi’nden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Paracard Bonus’la paranız her an yanınızda

Nakde mi ihtiyacınız var? Hiç sorun değil ! Paracard Bonus’la hesabınızdaki paraya Paramatikler’in yanı sıra yurt içinde diğer banka ATM'lerinden ulaşabilirsiniz. Yurt dışında MasterCard/Maestro veya Visa/Plus logolu tüm ATM'lerden bulunduğunuz ülkenin para birimi üzerinden para çekebilirsiniz.

Dipnotlar

 • Paracard Bonus’unuz ile internet üzerinden 3D secure alışveriş işlemi yapabilirsiniz. Yurtdışı harcama ve nakit çekim işlemleriniz ise hangi para biriminde yapılması fark etmeksizin, uluslararası kartlı ödeme sistemleri kuruluşlarınca belirlenen kurdan USD’ ye çevrilerek bankamıza iletilir. Bankamıza bu kuruluşlardan iletilen tutarı TL'ye çevirmek için kullanılacak kur olarak, işlem tarihinde Bankamız Gişe Döviz Satış Kuru’nun %1.5 fazlası kullanılır ve hesaba yansıtılır. (ATM işlemlerinde bu oran minimum 3 USD’dir.)
 • Yurtdışında gerçekleştirilen TL işlemler, ekstrenize aynen yansıtılır.
 • Diğer banka ATM'lerinde yapılan para çekme işlemlerinde 400 TL ve altı işlemler için 5 TL, 400 TL üzeri işlemler için tutarın %1,25'i masraf tutarı olarak alınmaktadır.
 • Garanti Cep'te hisse senedi, nakit avans ve ''Geç EFT'' işlemlerinize İnternet Şubesi ile aynı komisyon oranı uygulanmaktadır.
 • Sadece kendi adınıza Paracard Bonus başvurusunda bulunabilirsiniz.
Kart şifrenizi henüz almadınız mı?
Şifrenizi aşağıdaki kanallardan kolayca alabilimek için tıklayın. 

·         BonusFlaş

·         SMS

·         Alo Garanti

·         Garanti İnternet