Paracard Bonus Nedir?

Ana Sayfa

Paracard Bonus bir ATM kartından çok daha fazlası. Alışverişte para yerine geçen Paracard Bonus ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Yurtiçinde tüm ATM ve POS’larda, yurtdışında ise Visa ve MasterCard logolu ATM ve POS’larda kartınızı kullanabilirsiniz.*  Paracard Bonus ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu! 

*Troy logolu Paracard Bonus sadece yurtiçindeki Garanti Paramatik ve Pos’larında ve diğer Troy logolu ATM ve Pos’larda geçerlidir.  

Yenilenen Paracard Bonus'un kullanım alışkanlıklarınıza uygun farklı çeşitleri var.

  • Vadesiz mevduat hesabınıza bağlı Paracard Bonus  ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik alışverişlerde nakit para yerine Paracard Bonus kullanarak bol bol bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla tüm Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yaparsınız.
  • Kartların sağ alt köşesinde yer alan ve ödeme yöntemi markasını taşıyan bölümde artık bir Türk markası var ! Türkiye’nin ödeme yöntemi : TROY. Troy logolu Paracard Bonus ile alışverişleriniz tüm Türkiye’de hızlı, güvenli ve bonuslu !
  • Paracard Bonus Trink  ile çağın hızına ayak uydurmak kolaylaşır. Paracard Bonus Trink'in temassız çipiyle alışverişlerinizi "trink" diye bir dokunuşta öder ve geçersiniz.
  • 18-25 yaş arasındaysan al bir Bonus Genç Paracard! Hesap işletim ücreti ödeme. Alışverişlerinde bol bol bonus kazan. Kazandığın bonusları tüm Bonus Program Ortakları’nda kullan.
  • Garanti One
  • Paracard Bonus Business firmanıza özel esnek çözümler sunar.
İhtiyaçlarınıza yönelik yeni çeşitleriyle Paracard Bonus'un hızlı, güvenli ve bonuslu dünyasının keyfini çıkarın. Unutmayın, Paracard Bonus ATM kartından çok daha fazlası.