Neden Paracard Bonus?

Ana Sayfa
  • Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazanabilir, kazandığınız bonusu, Bonus İşyerleri’nde bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. 
  • Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerde şifrenizi kullanarak daha güvenli alışverişler yapabilir,  çalıntı durumunda para kaybını engelleyebilirsiniz.
  • Paracard Bonus'unuzu internet alışverişlerinizde de kullanabilir, 3D Secure uygulamasıyla birlikte online alışverişlere açılan Paracard Bonus ile yurt içinde ve yurt dışında güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.  
  • Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerde, Kuruşları Ödemeyin! Yapılan alışverişlerde kuruşlu tutar ile ilgili işlemin gerçekleştirildiği ayı takiben kartın bağlı olduğu hesaba iade edilecektir. 
  • Paracard Bonus Trink ile alışverişlerinizi "trink" diye tek bir dokunuşla öder; aynı zamanda, bonus kazanmaya da devam edebilirsiniz.
  • Paracard Bonus VISA banka kartınızla anlaşmalı mağazalardan (CarrefourSA, CarrefourSA Expres, Kiler, Real ve anlaşmalı D&R ve DiaSA’lardan ) alışveriş yaptığınızda ATM’ye gitmenize gerek kalmadan nakit çekebilirsiniz. Visa POSPara sayesinde; Paracard Bonus VISA Banka Kartınızı kullandığınız minimum 10 TL’lik alışverişlerde, 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL’ye kadar olan nakit ihtiyacınızı kasadan hızlıca karşılayabilirsiniz. 
  • Yurtdışı harcama ve nakit çekim işlemleriniz hangi para biriminde yapılması fark etmeksizin, uluslararası kartlı ödeme sistemleri kuruluşlarınca belirlenen kurdan USD’ ye çevrilerek bankamıza iletilir. Bankamıza bu kuruluşlardan iletilen tutarı TL'ye çevirmek için kullanılacak kur olarak, işlem tarihinde Bankamız Gişe Döviz Satış Kuru’ nun %1.5 fazlası kullanılır ve hesaba yansıtılır. (ATM işlemlerinde bu oran minimum 3 USD’dir.)