Paracard Bonus Platinum

Paracard Bonus Platinum ile Ayrıcalıklısınız!

  • Paracard Bonus Platinum* bir ATM kartından çok daha fazlasını sunuyor.  Paracard Bonus Platinum ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu! Alışverişte para yerine geçen kartınız ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. 
  • Paracard Bonus Platinum kartın yıllık üyelik bedeli yoktur
  • Paracard Bonus Platinum’unuz  ile yurtiçinde Garanti BBVA ATM'lerimizden ve diğer banka ATM leri üzerinden para yatırıp, çekebilirsiniz. Paracard Bonus Platinum müşterilerimize özel yurtiçinde diğer bankaların ATM’lerinden yapılan para yatırma ve çekme işlemleri ücretsizdir.   
  • Yurtdışında ise Mastercard/Maestro/Cirrus ve Visa/Electron logolu ATM’lerden de ücretli**olarak işlem yapabilirsiniz. 
  • Paracard Bonus Platinum trink özelliği sayesinde 750 TL'ye kadar alışverişlerinizi tek bir dokunuşla güvenli ve hızlı öder; aynı zamanda, bonus kazanmaya da devam edersiniz.
  • Paracard Bonus Platinum sadece şubeden başvuru ile talep edilebilmektedir.

* Paracard Bonus Platinum karta Shop&Fly Platinum, Shop&Fly Platinum American Express, Miles&Smiles Platinum, Miles&Smiles Prive, American Express Card, American Express Gold Card, Platinum Card, The Centurion Card sahibi ve Bankamızda kaynak büyüklüğü 500 bin TL ve üzeri müşterilerimiz başvurabilir.

*Yurtdışı işlem ücretlerine yurtdışı kullanım bilgilerinden ulaşabilirsiniz

**Yurtiçi diğer banka ATM’lerinde yapılan işlem ücretlerine kullanım bilgileri sayfasından ulaşabilirsiniz

Kart şifrenizi henüz almadınız mı?

Şifrenizi kolayca alabilmek için

Hemen Tıklayın