Neden Paracard Bonus?

  • Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazanır, kazandığınız bonusları, Bonus İşyerleri’nde bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. 
  • Paracard Bonus Trink özelliği sayesinde 750 TL'ye kadar alışverişlerinizi tek bir dokunuşla güvenli ve hızlı öder; aynı zamanda, bonus kazanmaya da devam edersiniz.
  • Paracard Bonus’unuzla yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 10.000 TL'ye ulaştığında, işleminize bir seferlik şifre girerek devam edebilirsiniz.
  • Paracard Bonus'unuzu internet alışverişlerinizde de kullanabilir, 3D Secure uygulamasıyla birlikte online alışverişlere açılan Paracard Bonus ile güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.  
  • Paracard Bonus’unuzla telefon ve posta yoluyla alışveriş (MO/TO) işlemlerinizi yapabilir, dijital platformlardaki düzenli ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Paracard Bonus’unuzu yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Paracard Bonus’unuz yurtdışında da TL hesabınıza bağlı olarak çalışır. Harcama ve nakit çekim işlemleriniz hangi para biriminde yapılması fark etmeksizin, uluslararası kartlı ödeme sistemleri kuruluşlarınca belirlenen kurdan USD’ ye çevrilerek bankamıza iletilir. Bankamız bu kuruluşlardan iletilen tutarı TL'ye çevirmek için işlem tarihindeki Bankamız Gişe Döviz Satış Kuru’ nun %1.7030 fazlası kullanarak hesaba yansıtılır. (ATM işlemlerinde bu oran minimum 3 USD’dir.)
  • Yurtdışında gerçekleştirilen TL işlemler ise ekstrenize aynen yansıtılır.
  • Kart şifrenizi henüz almadınız mı? Garanti BBVA'dan bir Kredi Kartı ya da  Paracard Bonus kullanıyorsanız, yeni talep ettiğiniz kartınızın şifresi mevcut kartınızın şifresi ile aynı tanımlanır. Bankamızdan başka bir kartınız yok ve ilk kez kart aldıysanız yeni bir şifre belirlemelisiniz.  Yeni şifreniz ilk işleminizde kartınıza yüklenecektir. Eğer kullanmakta olduğunuz Paracard Bonus’unuzun yenileme dönemi gelip aynı numara ile yenilendiyse, kullanmakta olduğunuz mevcut şifreniz geçerlidir. Şifrenizi aşağıdaki kanallardan kolayca alabilmek için tıklayın.


 

 

  Paracard Bonus Paracard Bonus Trink Paracard Bonus Troy Paracard Bonus Platinum
Bonus Genç Paracard
Yurtiçinde alışverişlerde kullanım ve ATM’den para çekme
Yurtdışında alışverişlerde kullanım ve ATM’den para çekme  
ATM’den tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirme
Bonus kazanımı/kullanımı
E-ticaret sitelerinde alışveriş yapabilme
3D Secure Güvenlik Platformu
BonusFlaş Kullanımı
Kayıp/Çalıntı Sigortası
Temassız Ödeme    
Ulaşımda Ödeme İmkanı      
Kart Ücreti Yoktur.

 

Tablonun tamamını görmek için lütfen kaydırın.