E-ticaret alışverişlerinize 750 TL, GarantiPay ile 1000 TL bonus!

E-ticaret alışverişlerinize 750 TL, GarantiPay ile 1000 TL bonus!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

Sektör: Elektronik, Giyim

Nasıl Kazanırım?

Kampanyaya katılarak, 30 Nisan’a kadar hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında 750 TL ve üzeri her harcamaya 150 TL, toplamda 750 TL, GarantiPay ile 50 TL, toplamda 1000 TL  bonus kazanabilirsiniz.
 
Kampanyaya dahil iş yerleri ; hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com

Katılmak İçin

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da NISAN yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET NISAN yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş

01.04.2024 - 30.04.2024

Bonus Geçerlilik Tarihi

03.05.2024 - 03.06.2024

• GarantiPay ile ödeme seçeneği Trendyol’da geçerli değildir.
• Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 750 TL bonus kazanabilir.
• Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 50 TL, toplam ekstra 250 TL bonus verilecektir.
• Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy ve Troy Logolu Garanti BBVA kredi kartları dahildir.
• Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
• Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
• Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
• Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
• Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
• Kazanılan bonuslar 3 Mayıs – 3 Haziran 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Haziran tarihinde geri alınacaktır.
• Dolap’ın kendi uygulamasından yapılan harcamalar dahil değildir.
• Trendyol Market harcamaları hariçtir.
• Market, Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri” hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
n11pro.com yapılan harcamalar dahil değildir.
• BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
• Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
• Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
• Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
• Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,88 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin; Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın. Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız: 1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin. 2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz) 3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
*Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz

Diğer Kampanyalar

Paracard Bonus’unuz ile market alışverişlerinize

300 TL bonus fırsatı!

Market alışverişlerinize 400TL,

GarantiPay ile 600TL bonus!

Giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik ve çiçek harcamalarınıza GarantiPay ile

500 TL bonus!