Mastercard ile yurt dışı restaurant harcamalarınızda 10€ indirim!

Mastercard ile yurt dışı restaurant harcamalarınızda 10€ indirim!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

Nasıl Kazanırım?

15 Haziran 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Türkiye’den alınmış silver logolu Mastercard kartınız ile tek seferde yapacağınız 100€ ve üzeri yurt dışı restoran ve cafe ödemenizde 10€ para iadesi kazanın.

Katılmak İçin

Yurt dışı restoran ve cafelerde yapılan harcamaların kampanya kapsamına girebilmesi için; Türkiye’deki kart ihraç eden kuruluşlarca verilen silver logolu Mastercard kartların Türkiye ve KKTC dışındaki restoran ve cafeler’de kullanılmış olması gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş

15.06.2024 - 30.06.2024

Bonus Geçerlilik Tarihi

-

Kampanyaya Dahil Kartlar:

• Kampanya sadece silver logolu Mastercard kartları için geçerlidir. (kredi kartı ve banka kartında geçerlidir, ticari kartlarda geçerli değildir)


Diğer Bilgiler:

• Kampanya yurt dışı restoran ve cafelerde, Mastercard kampanya kuralları kapsamında yapılan harcamalar için geçerlidir. Kampanya tüm kurlarda yapılan harcamalarda geçerlidir.
• Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan restoranlarda yapılan harcamalar, kampanyaya dahil değildir. Kampanya, yalnızca yurt dışında bulunan restoran ve cafeleri kapsamaktadır.
• Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan restoranlarda yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.
• Kampanya kapsamındaki her bir kart, kampanyadan toplamda maksimum (1) kere yararlanabilir.
• Kampanya tüm para birimlerinde geçerlidir. Harcamanın kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için işlem yapılan para birimindeki orijinal işlem tutarının, Euro veya USD veya TL olan faturalama para birimi (harcama yapan kişinin banka ile anlaşmalı faturalama para birimi) karşılığının sırasıyla 100 Euro veya 100 USD veya 3,000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Orijinal işlem tutarının Euro veya USD veya TL çevirimlerinde işlemin yapıldığı tarihe ait Mastercard'ın bankalara bildirdiği kur kullanılır.
• Mastercard tarafından iade gönderimi Euro para birimi cinsinden yapılmaktadır. İadenin kart hamili ekstresine yansıtılmasında kullanılacak para birimi ve nihai iade tutarı banka ve müşteri arasındaki mevcut yurt dışı kart kullanımı ve yurt dışı harcamaların ekstreleşmesi kuralları doğrultusunda gerçekleşecektir. Kart hamillerinin detaylı bilgi için bankalarına başvurması gerekmektedir.
• Harcamanın gerçekleştiği işyeri kategori kodunun 5811,5812,5813,5814 olması gerekmektedir. Harcamanın gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin hatalı tanımlanmış olması ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda ödül kazanımı olmayacaktır. Bu gibi bir durumun oluşması halinde Mastercard’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
• Kampanya kapsamında ödeme yaptığınız herhangi bir restoran ve cafenin bu kampanyada bir sorumluluğu yoktur.
• Kampanya sürecinde yurt dışı restoran ve cafe ödemelerinde yapılan iptal veya iade işlemleri ödül kazanma durumunu etkiler.
• Kampanya koşullarının sağlanması durumunda, para iadesi 14 gün sonra ilgili banka tarafından hesaba yansıtılacaktır.
• Kampanya ilk 13,500 adet işlem için geçerlidir (banka özelinde değil, toplamdaki işlem adedi dikkate alınmaktadır). Mastercard bu işlem sayısını geçince kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.
• Mastercard kampanya süresince herhangi bir zamanda kampanya koşullarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Kampanya ile ilgili sorularınız için MasterCard_Istanbul_Office@mastercard.com adresine ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz

Diğer Kampanyalar

Market alışverişlerinize 320TL, GarantiPay ile

600TL bonus!

Paracard Bonus ile yapacağınız harcamalarınıza toplam

450 TL bonus!

Giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik ve çiçek alışverişinize GarantiPay ile

500 TL bonus!